סוף מחזור 10 של קורס ניהול מוצר

תשמעו, דבר כזה עוד לא היה לי.

אתמול סיימתי ללמד את המחזור העשירי של קורס ניהול מוצר. זה קורס לא פשוט לסטודנטים שלי. חמישה עשר מפגשים שבועיים של שלוש שעות. המפגשים הם בערב, לרוב הסטודנטים אחרי יום עבודה שלם. כל מפגש שכזה דורש את כל היכולות שלי כמרצה, כאיש מקצוע, וכמאלתר בשביל להשאיר את הסטודנטים ערים ומפוקסים. אחרי ערב של שלוש שעות לימוד אני מותש כאילו רצתי מרתון (אני מניח, לא רצתי מרתונים)

אבל אתמול הסטודנטים המדהימים שלי סיימו את הקורס והקריאו ברכה מדהימה שמודה לי על הקורס וכבר אז נמסתי לגמרי.

אבל אחרי זה הם גם הגדילו לעשות ונתנו לי מתנה. ארבע חולצות עם טקסטים מקוסטמים בשבילי, בשביל זוגתי, בשביל הילד, ובשביל התינוק.

CPO, CEO, BETA, STARTUP

בתור מנהל מוצר אני לא מלמד בשביל הכסף. הייתי מרויח יותר אם הייתי משקיע את השעות הללו בשעות ייעוץ. אני מלמד כי אני אוהב את זה. כי מתישהו נפלה עלי התובנה שלגרום לאנשים להבין ניהול מוצר זה ללמד אותם על עצמם. על לזהות מראש הזדמנויות ובעיות, על לתעדף נכון צרכים ומשימות, על למדוד התקדמות כדי לראות שאתה מתקדם לכיוון הנכון, וכל הדברים האלו משנים לך את החיים האישיים בנוסף לחיים המקצועיים. אין מה לעשות, מנהלי מוצר רואים את העולם אחרת.

אין לי מסר ברור מלבד שאני ממליץ לכל אחד ללמוד ניהול מוצר ולעודד אתכם להגיד למי שעושה לכם טוב שאתם מעריכים את מה שהם עושים. זה יוערך.

תמונת סיום חלקית