מה שעושה אותי שמח

התיוג הזה הוא אחד מהדברים הכי משמחים שקרו לי לאחרונה. גיליתי כבר מזמן שהדבר שמעניק לי הכי הרבה אנרגיה זה לעזור ולעודד אנשים אחרים. זו חלק מהסיבה שהחלפתי מקצוע מלהיות איש טכני שמבלה 80% מהזמן מול המסך ו-20% מהזמן מול אנשים להיות מנהל מוצר שמבלה 80% מהזמן מול אנשים ו-20% מול מסך.

זו הסיבה שכל שנה ביומולדת שלי אני עושה שרשור שמעודד אנשים להתקדם למטרות שלהם ומזמין אחרים לעזור להם.
זו גם הסיבה שאני מנסה לשמור על איזון בין עבודת פרודקט לבין הדרכה ולימוד – איפה שהיכולת שלי לעזור לאנשים משמשת מכפיל כוח.

זו גם חלק מהסיבה שאני אוהב אומנות. כי ההגדרה שלי לאומנות היא דברים שיש להם את היכולת להשפיע עלינו רגשית. לדכא או לעודד אותנו.
היתה תקופה שתרגמתי הרבה יצירות אומנות. חלקן עלו לבלוג הישן שלי, הרבה נמחקו כשהבלוג נמחק, חלק החזרתי. אבל התיוג הזה הזכיר לי על כמה אומנות היא חשובה.

או אולי יותר חשוב לומר: המודעות לקיום של אומנות בכל תחום היא חשובה. זה חייב להיות תמונות במוזיאון או ספר שירה. את יכולה להתרגש מקוד יפיפיה ביעילות שלו, מאפיון מדויק שנובע מפיצוח של צרכי המשתמשים שלכם. מעבודה שבוצעה כהלכה.

לפעמים קל לי למצוא בעיות באפליקציות ומוצרים כי אני מסתכל עליהם כיצירות אומנות. ומחפש פגמים כמו משורר שמחפש אחידות של משקל וקצב, או צייר שמוודא שהקוים מובילים את העין של הצופה למקום הנכון. אין כללים קבועים מלבד לחפש את ההתאמה המושלמת בין הצורה לתוכן, בין הפונקציונליות לצורך, בין השוק למוצר.

תזכורת לעצמי: לפנות קצת זמן לתרגם יצירות שמרגשות אותי.

מה שעושה אותי שמח

תהליכי התפרקות

באמת שאני לא קולט מה הבעיה להבין את תהליך ההתפרקות. זה קרה כבר אינספור פעמים וזה קורה גם עכשיו, ובכל פעם זה אותו הדבר. התהליך