הדיוקן המשפחתי שלנו

הרבה זמן רצינו שאני ומאיה כבר לעשות איזשהו סוג של דיוקן משפחתי. כשזה היה רק שנינו אז תמונות היו די והותר אבל עכשיו כשיש לנו את רעם רצינו דיוקן יותר רציני. התלבטנו אם להזמין איזה צלם הביתה, או אולי לבקש מאח של מאיה (שהוא צלם מקצועי ומדהים) אבל איכשהו זה לא הרגיש כל כך כמו מה שאנחנו באמת רוצים. בערך באותה תקופה, מאיה נתקלה באמנית בפיסבוק בשם שהם שהציעה לאנשים לצייר תמונות פרופיל תמורת סכום סמלי. היא יצרה תמונת פרופיל למאיה ושנינו הסכמנו שהיא עשתה עבודה מצוינת. לקח לנו עוד קצת זמן לפני שעלה לנו הרעיון של להזמין ציור של דיוקן משפחתי בסגנון של דמויות מצוירות בתימה של עולם פנטזיה.

maya-gershowitz-icon
תמונת פרופיל של מאיה

יצרנו קשר עם שהם, הסכמנו על היקף העבודה הכללי והמחיר. הותחלנו לחשוב על מה שאנחנו רוצים. התמונה היתה צריכה לכלול את שלושתנו, כמובן. מאיה בחרה בדמות של אבירה בהשראת הדמות Saber מהסדרה  Fate/Stay Night, אני אחרי שנים של משחקי תפקידים בחרתי בדמות קוסם כללית כי פשוט לא יכולתי לבחור דמות ספציפית ועבור רעם הקטן בחרנו בדמות ויקינג כי ככה הוא נראה ומתנהג באופן טבעי. 

תהליך העבודה היה פשוט, שלחנו לשהם תמונות של עצמנו ותמונות לדוגמה של סוגי הבגדים שרצינו שהדמויות שלנו ושל רעם ילבשו. היא כל פעם ציירה כמה חלקים נוספים ושלחה לנו את תוצר הביניים כדי שניתן משוב. אנחנו הרגשנו מאוד חלק מהתהליך והיא מצידה שינתה והתאימה את היצירה לפי הרצונות שלנו. כמישהו שעבד בעבר עם לקוחות בנושאים אומנותיים אני יודע כמה זה קשה ליצור את הקשר הזה עם הלקוח, מצד אחד לתת לו את מה שהוא רוצה אבל מצד שני לתת את ההערות והעצות המקצועיות שהרבה פעמים אין לצד השני. שהם עשתה את זה נהדר, גם הציעה הצעות או נתנה לנו כמה חלופות לבחור מהן וגם לפעמים פשוט נתנה לנו שיעורי בית שעזרו לנו להיסגר על עצמנו. 

בסופו של דבר, קיבלנו תוצאה מדהימה שאנחנו מאוהבים בה לחלוטין.

maya-uri-ra'am-commission_mid

אם אתם רוצים גם להזמין משהם יצירה, אתם יכולים להיכנס לדף שלה בפייסבוק ולברר אם היא פנויה לפרויקט חדש. אם אתם פונים אליה תגידו שאורי המליץ עליה בחום, זה לא יתן לכם הנחה או משהו, אבל זה נכון וזו דרך נחמדה להתחיל שיחה 🙂 

הדיוקן המשפחתי שלנו

תהליכי התפרקות

באמת שאני לא קולט מה הבעיה להבין את תהליך ההתפרקות. זה קרה כבר אינספור פעמים וזה קורה גם עכשיו, ובכל פעם זה אותו הדבר. התהליך