אני לא אגיד לכם לתמוך באישתון

אז הסבו את תשומת ליבי שחלקים מסרטוני קמפיין המימון שלי עבור  הסרט “הרועה האחרון” מבית Evil Sun Production (וספציפית הציטוט “שני מיליון דולר!“) מצאו את דרכם לסרטון בקשת המימון של הבלוגר אישתון (זה לקראת הסוף, שווה להמתין).

אז קודם כל, אני שמח.

אני שמח שמשהו שאני עשיתי עוזר לבחור הכשרוני הזה. עוזר לו לקבל כסף כדי להמשיך לעשות את מה שהוא אוהב, את מה שהוא טוב בו, את מה שאני רואה כשירות אדיר למדינה הזו ולכל מי שחי בה. אבל אני לא אגיד לכם לתמוך בקמפיין המימון של אישתון.

למה אני לא אגיד לכם לתמוך באישתון?

מסיבה אחת פשוטה: זו צריכה להיות ההחלטה שלכם.

הגיע זמן שנחליט, כל אחד מאיתנו מול עצמו, באיזה עולם אנחנו רוצים לחיות.

כי זה מה שכל הזמן מנסים למנוע מאיתנו. כל הזמן מנסים להחליט בשבילנו: כל המידע שאנחנו מקבלים עובר שינוי וסינון צנזורה על ידי בעלי הון, על ידי כל מיני גורמי שלטון ועל ידי שאר קבוצות אינטרסים שכולם מנסים להשפיע על מה אנחנו נגלה ומה לעולם לא נדע – כדי שהם יקבעו מה יהיו ההחלטות שלנו.

אני מאמין שהדרך היחידה להגן על עצמנו זה ליצור חיץ מגן שמורכב מאנשים שמחויבים לאמת והדרך היחידה ליצור אנשים כאלו היא להפריד אותם מהתלות בבעלי הממון. אני אסמוך על עיתונאי הרבה יותר כשאני אדע שהוא עובד בשבילי ולא בשביל אריסון או דנקנר.

ואם עבדו עלינו? אם הוא יקח את הכסף ויברח? ואם הוא עובד בשביל הטייקונים?

אז שיהיה, אני מעדיף לזרוק את הכסף שלי על ניסיון לשפר את המצב מאשר על להמשיך לממן תקשורת שמנציחה את המצב הנוכחי.

אז אני לא אגיד לכם לתמוך באישתון.

אבל אני אתמוך בו.

ואני אקווה שמספיק מכם יעמדו לצידי כדי שזה ישנה.

אישתון

אני לא אגיד לכם לתמוך באישתון

תהליכי התפרקות

באמת שאני לא קולט מה הבעיה להבין את תהליך ההתפרקות. זה קרה כבר אינספור פעמים וזה קורה גם עכשיו, ובכל פעם זה אותו הדבר. התהליך